Kaļķa - cementa apmetums
Rāda 1-5 no 5 produktiem
Cena, no lētākās uz dārgāko
Populārākās vispirms
Cena, no lētākās uz dārgāko
Cena, no dārgākās uz lētāko
Cena līdz 8
Cena līdz 8
Rāda 1-5 no 5 produktiem

Apmetums uz kaļķa un cementa bāzes ir plaši pielietojams virsmu apdarei gan iekšdarbiem, gan ārdarbiem. Kaļķa cementa apmetums ir pielietojams visa veida ārsienu apmešanai – ķieģeļu, paneļu un bloku. Iekšdarbos tas ir īpaši noderīgs izstrādājot telpas ar augstu mitruma līmeni, kā arī sagatavojot virsmas flīzēšanai. Kaļķa cementa apmetums ir izmantojams arī apsildāmo sienu un grīdu apstrādei. Kaļķa cementa apmetums veido graudainu virsmas struktūru, ko papildina virkne lietošanā noderīgu īpašību. Ar kaļķa cementa apdarinātas virsmas ir ūdeni atgrūdošas, tādēļ tas īpaši piemērots ārdarbiem, kur tas tiek pakļauts ārējās vides ietekmei. Kaļķa cementa apmetums ir tvaika caurlaidīgs, nodrošinot mitruma neuzkrāšanos. Būtiski atzīmēt, ka šis apmetuma maisījums ir nedegošs, tādējādi tiek paaugstināta būves ugunsdrošība. Kaļķa cementa apmetums ir mehāniski izturīgs, tas spēj nest lielu slodzi, tādēļ piemērots dažādu telpu virsmu apstrādei.

Kaļķa cementa apmetums ir izstrādājams manuāli un mehāniski. Ņemot vērā, ka visbiežāk šāds apmetums tiek izstrādāts uz ārsienām un lieliem virsmas laukumiem, ļoti populārs kļūst tieši maisījums, kas pazīstams kā kaļķa cementa mašīnapmetums. Kaļķa cementa mašīnapmetums ļauj sasniegt teicamu rezultātu īsākā laika posmā, samazinot manuālā spēka pielietojumu izstrādes procesā. Izvēloties apmetumu izstrādāt ar iekārtu palīdzību, tiek ietaupīts cilvēka roku darbs un laiks, ko var ieguldīt nelielu vai specifisku laukumu – virsmas ar izvirzījumiem, dekoratīviem elementiem, apstrādei ar kaļķa cementa apmetumu. Apmetuma izstrāde ar rokām nav sarežģīta, tomēr izvēloties izstrādi ar mašīnu iespējams kāpināt darba efektivitāti. Šobrīd kaļķa cementa mašīnapmetums ir ļoti pieprasīts būvmateriāls, jo palielinās apmetuma mašīnizstrāde būvobjektos. Mašīnizstrādes process sākas ar maisījuma sagatavošanu iekārtā, un tad kaļķa cementa mašīnapmetums tiek padots caur šļūteni un izstrādāts ar pistoli uz apstrādājamās virsmas. Veicot apmetuma uzklāšanu, pirmais uzdevums vienmēr ir aizklāt caurumus un dziļākās iedobes, apstrādāt stūru līnijas, un tad vienmērīgi izklāt masu uz virsmas. Pēc apmetuma izstrādes, tas ir vienmērīgi jāizlīdzina un jāļauj nožūt. Korekti izstrādāts kaļķa cementa mašīnapmetums sniegs izcilu rezultātu – žūs vienmērīgi, jo mitruma līmenis būs izlīdzināts visā virsmas platībā, kā arī sacietējot, tas neveidos plaisas, būs vienāda stipruma un viengabalains.

Kaļķa cementa mašīnapmetums uzklāts uz sienām vai griestiem, pēc tam sniedz daudzveidīgas tālākās apstrādes iespējas. Šādas virsmas pēc tam iespējams gan flīzēt, gan krāsot – saglabājot apmetuma graudaino reljefu. Šis risinājums ir piemērots pagrabiem, saimniecības ēkām, telpām, kur vēlas saglabāt apmetuma reljefu kā dizaina elementu. Bieži kaļķa cementa mašīnapmetums, ir tikai starpslānis, lai pēc tam veiktu nākamos apdares darbus – apstrādātu ar cita veida apmetuma maisījumu un sagatavotu virsmu tapešu izlīmēšanai, dekoratīvā apmetuma izstrādei vai krāsošanai.

Mūsu piedāvājumā – kaļķa cementa mašīnapmetums no uzticamiem ražotājiem ar izcilām īpašībām. Nagla.lv piedāvā izvēlēties augstas kvalitātes, rūpnieciskie sagatavotus sausos apmetuma maisījumus iekšdarbiem un ārdarbiem. Turklāt, mūsu klāstā gan universālie kaļķa cementa mašīnapmetumi, gan speciāli izstrādāti iekšdarbiem, gan ātri žūstošais kaļķa cementa mašīnapmetums – ātram un kvalitatīvam rezultātam.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk