Profili, Vadulas
Rāda 1-10 no 10 produktiem
Cena, no lētākās uz dārgāko
Populārākās vispirms
Cena, no lētākās uz dārgāko
Cena, no dārgākās uz lētāko
Cena līdz 8
Cena līdz 8
Rāda 1-10 no 10 produktiem

Kad vienmērīgi apmest lielus virsmu laukumus šķiet sarežģīti un laikietilpīgi, kā risinājumu meklējiet apmetumu vadulas. Šīs vadulas tiek dēvētas arī par precīzu apmetumu vadulām, un nosaukums jau atklāj vadulu pielietojumu un funkcijas. Apmetuma vadulas ir palīgs vienmērīga biezuma un līmeņa apmetuma veidošanai.

Cinkota skārda apmetuma vadulas tiek izmantotas ātrai un vienmērīgai apmetuma uzklāšanai ar rokām vai ar iekārtām izstrādājot mašīnapmetumu. Apmetuma vadulas tiek uzstādītas uz apmetamās virsmas pirms darbu veikšanas jeb iestrādātas zem apmetuma. Tās tiek piestiprinātas uz attīrītas, apstrādei sagatavotas virsmas ar līmjavu, tādējādi iegūstot labu saķeri. Precīzi veicot līmeņošanas darbus un ievērojot vadulu uzstādīšanas atstatumus iespējams panākt ideāli izlīdzinātu un vienmērīgu virsmas klājumu. Nākamais solis ir apmetuma izstrāde starp vertikāli izvietotajām vadulām un virsmas līdzināšana atbilstoši vadulu dziļumam. Apmetuma vadulas paredz vienmērīgu 6mm vai 10mm biezuma apmetuma kārtas veidošanu. Veicot virsmas izlīdzināšanu, jāapstrādā arī tās stūri un malas. Arī šajā darba posmā apmetuma vadulas var tikt izmantotas kā iekšējo stūru un grīdlīstu vadulas. Šis vadulu pielietojums var atgādināt profilu lietojumu apdares darbiem. Bez tam apmetuma vadulas kalpo kā robežšķirtne atdalot dažāda veida apmetumus vai to daļas, kas tiek izmantotas uz virsmas. Apmetuma vadulu garumu ir iespējams pielāgot atbilstoši apstrādājamās virsmas augstumam. Standarta vadulas garums ir 2.5 līdz 3.00 metri. Vadulu saīsināšana jāveic ar profilu griešanas šķērēm.

Pēc virsmu apstrādes darbu pabeigšanas apmetuma vadulas tiek izņemtas. Pēc izņemšanas vadulu atrašanās vietas tiek apstrādātas vienmērīgam sienas klājumam. Vadulas ieteicams izņemt, lai apmetumam žūstot un saraujoties, tās neizspiežas un neveido nospieduma līnijas, kas var traucēt turpmākai apstrādei vai radīt vizuāli neatbilstošu noformējumu.

Izmantojot precīzu apmetumu vadulas iespējams panākt vienāda biezuma apmetuma kārtu dažādām virsmām, kas tiek sagatavotas tālākai apstrādei. Ideāli apmestas un gludas sienas ļauj veikt nākamos apdares darbus bez aizķeršanās. Dekoratīvās apdares iespējas ir ļoti plašas, atbilstoši ikviena gaumei – izklāšana ar flīzēm vai tapetēm, krāsošana vai dekoratīvā apmetuma izstrāde. Svarīgi atcerēties, ka dekoratīvā apdare veicama tikai uz iepriekš atbilstoši sagatavotas virsmas, lai tā būtu glīta, kvalitatīva un ilgnoturīga. Darbs, kas ieguldīts aiz katras glīti noformētas sienas, tāpat kā apmetuma vadulas nav manāms, bet ir redzami rūpīga darba augļi.

Mūsu veikala piedāvājumā cinkota skārda precīzu apmetumu vadulas no uzticamiem ražotājiem izcilam darba rezultātam. Izvēloties apmetuma vadulas, mūsu klientu konsultanti, palīdzēs atrast piemērotāko risinājumu atbilstoši veicamajam darbam, kā arī atbildēs uz jautājumiem par sekmīgu vadulu pielietošanu.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk