Fasādes apmetums
Rāda 1-5 no 5 produktiem
Cena, no lētākās uz dārgāko
Populārākās vispirms
Cena, no lētākās uz dārgāko
Cena, no dārgākās uz lētāko
Cena līdz 71
Cena līdz 71
Rāda 1-5 no 5 produktiem

Dekoratīvais apmetums ir populārs un ērts dizaina risinājums kā iekšdarbiem, tā ārdarbiem. Nosaukums jau atklāj, ka viena no šī apmetuma funkcijām ir nodrošināt vizuāli pievilcīgu sienu izskatu. Ar dekoratīvā apmetuma palīdzību ir iespējams radīt estētisku un interesantu dizainu, kas papildina iekštelpu interjeru vai ēkas ārsienu noformējumu.

Dekoratīvais apmetums ne vien pilnveido sienas vizuālo noformējumu, bet veic arī sienas aizsargfunkcijas pret ārējās vides ietekmi. Atbilstoši dekoratīvā apmetuma īpašībām un pielietojumam, tas var kavēt mikroorganismu attīstību uz fasādes, pasargāt no mitruma ietekmes, kā arī no atmosfēras piesārņojuma iedarbības. Dekoratīvais apmetums ir “elpojošs” jeb gaisa caurlaidīgs, pilnveidojot apmetuma īpašības, atbilstoši izmantošanai, šobrīd pieejams pat dekoratīvais apmetums, kas garantē arī noturību pret UV stariem.

Mūsu piedāvājumā atradīsiet gan sauso dekoratīvo apmetumu, gan jau izstrādei gatavu dekoratīvo apmetumu, kas paredzēts gan iekšdarbiem, gan ārdarbiem. Dekoratīvais apmetums tiek izgatavots no dažādiem materiāliem, atbilstoši bāzes elementiem tos pazīst kā minerālais, silikona bāzes, akrila bāzes, ģipša dekoratīvais apmetums.

Dekoratīvais apmetums atšķiras ne vien pēc bāzes elementiem, bet arī pēc pielietojuma, izstrādes veida un faktūras. Esam novērojuši, ka šobrīd starp pieprasītākajiem ir divi dekoratīvā apmetuma veidi “biezpiens” un “lietutiņš”.  Vārdi “biezpiens” un “lietutiņš” apzīmē iegūstamo reljefu, apstrādājot sienas ar dekoratīvo apmetumu, kā rezultātā sienas izskats var atgādināt biezpiena struktūru vai lietus pilienu atstātās pēdas uz tās.

Dekoratīvā apmetuma izstrādes veids ir ražotāja norādīts, atbilstoši tā specifikācijai. Izstrāde ir veids kādā apmetums tiek izstrādāts uz virsmas – manuāli vai mehāniski. Manuāla apmetuma izstrāde ir roku darbs, kad dekoratīvais apmetums tiek izstrādāts uz virsmas bez mehanizētu palīglīdzekļu izmantošanas. Šis uzklāšanas veids ir ļoti izplatīts, roku darbs prasa sevišķu rūpību un ir laikietilpīgs process, ja apstrādājamo virsmu laukums ir liels. Mehāniska dekoratīvā apmetuma izstrāde ir izstrādes veids, kur tiek pielietoti agregāti, kas apmetuma masu ar sūkņa palīdzību uzklāj uz apstrādājamās virsmas. Mehāniska apmetuma uzklāšana ievērojami atvieglo un paātrina darba procesu, nodrošina kvalitatīvu un vienmērīgu masas uzklāšanu lieliem virsmas laukumiem. Atbilstoši apstrādājamās platības izmēriem jāizvēlas starp manuālu vai mehanizētu dekoratīvā apmetuma uzklāšanas veidu, ņemot vērā, ka nelieliem laukumiem piemērots roku darbs, lielapjoma darbiem – mehanizēta izstrāde. Izvēloties izstrādes veidu, jāizvēlas tai paredzētais dekoratīvā apmetuma veids.

Izvēloties dekoratīvo apmetumu, noteikti jāpievērš uzmanība ražotāja norādēm par tā piemērotību izmantošanai uz dažāda veida virsmām. Dekoratīvo apmetumu iespējams izmantot uz minerāliem pamatapmetumiem, gludām betona virsmām, ģipša apmetuma, ģipša plāksnēm, kaļķa un cementa virsmām. Ļoti populārs dekoratīvā apmetuma pielietojuma veids ir fasāžu siltināšanas sistēmās.

Izvēloties dekoratīvo apmetumu virsmu apstrādei iegūstams gan vizuāli pievilcīgs risinājums, kas tiks pamanīts pirmais, gan papildināts būves tehnisko īpašību klāsts.

Mēs sadarbojamies ar jomas profesionāļiem, lai piedāvātu kvalitatīvu un ilgtspējīgu produktu. Labāko ražotāju piedāvājumus būvniecības darbiem atradīsiet pie mums – nagla.lv.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk