Ģipša apmetums
Rāda 1-4 no 4 produktiem
Cena, no lētākās uz dārgāko
Populārākās vispirms
Cena, no lētākās uz dārgāko
Cena, no dārgākās uz lētāko
Cena līdz 296
Cena līdz 296
Rāda 1-4 no 4 produktiem

Ģipša apmetums ir pārbaudīts virsmu apdares risinājums. Priekšrocības, ko sniedz ģipša apmetuma izmantošana – ērta lietojamība un kvalitatīvs galarezultāts, jau ilgstoši ir pierādītas praksē. Ģipša apmetums ir pirmā izvēle, kad nepieciešams veidot gludu un stingru virsmu, apmetot raupjās un nelīdzenās monolīto betona paneļu, visa veida bloku un ķieģeļu sienas.

Ģipša apmetums ir ekonomisks, vienlaikus augstas kvalitātes apmetums. Tas ir ērti izstrādājams, ar augstu saķeres līmeni ar dažāda veida virsmām.  Funkcijas, ko ģipša apmetums pilda nevainojami ir virsmu izlīdzināšana un defektu novēršana. Virsmas, kas apmestas ar ģipša apmetumu ir sagatavotas tālākai apstrādei. Pēc apmešanas šāda veida virsmas ir piemērotas krāsošanai, tapešu izlīmēšanai, flīžu līmēšanai vai dekoratīvajam apmetumam fakturētas virsmas veidošanai.

Izmantojot ģipša apmetumu iekšdarbiem, svarīgi atcerēties, ka pirms apmetuma izstrādes ir jāveic virsmas attīrīšana no putekļiem, taukiem, cita veida elementiem, kas var samazināt materiālu saķeri. Apmetuma uzklāšana jāveic uz sausas virsmas. Ģipša apmetuma izstrāde ir iespējama ar manuālu darbu vai mehanizēti. Ģipša apmetuma izstrāde ar rokām ir vienkārša, tās konsistences un labo klāšanās īpašību dēļ. Šādas virsmas ir vienkārši izlīdzināmas un sagatavojama nākamajam apstrādes solim. Lielu virsmas laukumu apstrādei iespējama mehanizēta ģipša apmetuma uzklāšana. Mehanizētai uzklāšanai nepieciešama speciāla tehnika, kur apmetuma sausais maisījums tiek proprocionāli sajaukts ar ūdeni, un padots caur šļūtenes pistoli, vienmērīgi izdalot maisījumu uz virsmas. Mehanizēta apmetuma uzklāšana tiek veikta zem spiediena, garantējot labu apmetuma masas saķeri ar apstrādājamo virsmu. Labās adhēzijas īpašības nodrošina, ka apmetumā neveidosies plaisas, un tukši laukumi. Turpmāka virsmu apstrāde ir iespējama pēc uzklātā ģipša apmetuma nožūšanas. Neatkarīgi no uzklāšanas tehnikas, virsmas ir viegli slīpējamas pēc apstrādes, lai panāktu perfektu izlīdzinājumu.

Ģipša apmetums ir plaši pielietots dažādu telpu sienu un griestu apdarei – visa veida iekštelpām, turklāt arī telpām ar normālu mitruma līmeni – virtuvēm un vannas istabām. Iepriekš bieži tika uzsvērts, ka ģipša apmetums piemērots sausu telpu sienu un griestu apdarei, tad šobrīd, atbilstoši apmetuma maisījuma sastāvam – dažādu proporciju pildvielām un piedevām, ģipša apmetums lietojams arī virtuvēm un vannas istabām. Ģipša apmetuma pamatsastāvs joprojām ir dabai draudzīgs, dabiskas izcelsmes ģipsis, ko mainīgās proporcijās papildina minerālvielu pildvielas un polimēru piedevas. Sienas un griesti, kas apmesti ar ģipša apmetumu, ir ne vien gludi un stingri, bet arī iegūst virkni papildinošu īpašību. Ģipša apmetums palīdz regulēt telpas klimatu, ir ūdens tvaika caurlaidīgs, tam piemīt siltumvadītspēja, kā arī aizkavē uguns izplatīšanos, jo ir izturīgs pret uguns liesmām. Turklāt ģipša apmetuma kārtai piemīt pretestība, tā ir izturīga un elastīga. Apmetuma kārta sadrūp un sadalās tad, ja uz to tiek veikta tieša un mērķtiecīga mehāniska iedarbība, bet ikdienas noslodze neveicina šādas darbības.

NAGLA.LV piedāvājumā ģipša apmetums, no ražotājiem ar pieredzi, kas ir šī brīža tirgus līderi. Mūsu klientu konsultanti sniegs atbildes uz jūsu jautājumiem un ieteiks piemērotāko risinājumu, lai būvdarbi neapstātos.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk